Usługi

Sprawdź nasze możliwości

usuwanie zarysowań polerowanie samochodu
polerowanie samochodu

korekta lakieru (usuwanie zarysowań, polerowanie)

to zabieg zapewniający najbardziej oszałamiające efekty. Usuwanie zarysowań z lakieru sprawia, że niemal wszystkie drobne rysy i zmatowienia znikają, a powierzchnia odzyskuje oryginalną głębię i blask. Możemy śmiało powiedzieć, że im starszy samochód, tym większe wrażenie wywoła odświeżony lakier po polerowaniu.

powłoka ceramiczna

powłoka ceramiczna

Jako studio akredytacyjne korzystamy z preparatów, które nie są dostępne na zwykłym rynku i potrzebne jest specjalne przeszkolenie, które umożliwia ich odpowiednie aplikowanie na samochód. Marka FX Protect pozwala na uzyskanie wysokiej klasy szklistość lakieru jak i odpowiednią jego hydrofobowość co pozwala na przyjemniejsze użytkowanie samochodu.

powłoka ceramiczna
wosk
wosk

wosk

Zabezpieczenie woskiem pozwoli na uzyskanie głębi koloru samochodu. Jego aplikacja trwa kilka godzin i jest zabiegiem dającym super efekt tańszym kosztem.

przyciemnianie szyb

przyciemnianie szyb

Pozwala uzyskać lepszy wygląd samochodu jak i zwiększa intymność wnętrza. Dodatkowo przyciemnione szyby przepuszczają mniej promieni UV, chroniąc tym samym skóry w samochodzie

przyciemnianie szyb
oklejanie folią ppf
oklejanie folią ppf

oklejanie folią PPF

To dotychczas najlepsze zabezpieczenie lakierów samochodowych. Oklejamy fronty samochodów oraz wybrane elementy karoserii najbardziej narażone na zarysowania i odpryski. Dodatkowym atutem folii PPF jest możliwość jej demontażu i powrotu do stanu faktycznego lakieru samochodowego. Folia PPF ma właściwości samoregeneracyjne co umożliwia usuwanie z niej drobnych zarysować.

pranie foteli samochodowych tapicerki

czyszczenie, pranie tapicerki, sprzątanie wnętrza

Nawet najbardziej zaniedbane środki staramy się doprowadzić do efektu, który pozwoli z radością zasiąść znowu za kierownicą pojazdu. Pranie foteli samochodowych nada im super efekt wizualny, a skóry w w samochodzie znowu będą matowe i przyjemne w dotyku po zabezpieczeniu i impregnacji. Dodatkowo w samochodzie pozostanie przyjemny zapach skóry.

pranie foteli samochodowych tapicerki
detailing wnętrza samochodu
detailing wnętrza samochodu

pełen detailing wnętrza

To usługa w naszej firmie, która doprowadza środek auta do stanu salonowego. Dbając o najmniejsze szczegóły jesteśmy w stanie doprowadzić do pełnej satysfakcji Klienta.

oklejanie samochodu

Oklejanie reklamowe

Usługa, która pozwala pojazdu zostać celowo zauważonym. Na specjalne zamówienie wykonujemy projekt oraz wykonanie.

oklejanie samochodu
oklejanie samochodu
oklejanie samochodu

oklejanie elementów karoserii zmieniając kolor

Używając specjalnej folii do zmiany koloru, możemy zmienić wygląd poszczególnych elementów, elementów dekoracyjnych czy wykonać dechroming (zmiana koloru chromów, zazwyczaj na czarny).

Sprawdź nasze realizacje!

powłoka ceramiczna, korekta lakieru (usuwanie zarysowań, polerowanie samochodu), polerownaie lamp, wosk

oklejanie folią ppf

oklejanie elementów karoserii, oklejanie reklamowe

przyciemnianie szyb

sprzątanie samochodu, czyszczenie skór, pranie foteli samochodowych, tapicerki

Kontakt

Created by Borys Góral

Media społecznościowe

Myjnia samochodowa Piła