Oklejanie samochodu folią ochronną PPF Piła

Oklejanie samochodu folią Piła

W ramach realizowanych przez nas usług zajmujemy się między innymi zabezpieczaniem lakierów samochodowych. Wykorzystujemy do tego także folię PPF. Jest to sposób na trwałe zabezpieczenie delikatnego lakieru samochodu przed czynnikami zewnętrznymi. Sprawdź, na czym dokładnie polega realizowana usługa, a także dlaczego warto zaufam właśnie nam. 

Oklejanie samochodu folią Piła — właściwości usługi

Oklejenie auta za pomocą folii PPF (ang. Paint Protection Film) jest stosunkowo nową metodą ochrony, która znacznie różni się od wykorzystania popularnych folii przeznaczonych do zmiany koloru. Starsze rozwiązania są wykorzystywane na przykład do oklejania samochodu reklamowego. Folia PPF to natomiast trwała poliuretanowa folia, której grubość przekracza 170 mikronów. Jest ona jednocześnie niemal niewidoczna, a także cechuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną.

Oklejenie auta wspomnianym materiałem jest prawdziwą inwestycją. Decydują się na to nie tylko właściciele luksusowych samochodów, ale również osoby, które niedawno odebrały swoje pojazdy z salonu oraz ludzie, którzy zwyczajnie nie chcą stać się ofiarami wandalizmu. Auto oklejone folią PPF skutecznie chroni samochód przed dość typowymi uszkodzeniami. W związku z tym można stosować ją zarówno na pojedyncze części, jak i na całość auta.

W związku z tym folia ochronna na samochód może znaleźć się na przykład na:

  • bocznych drzwiach i wnękach od klamek,
  • reflektorach,
  • lusterkach,
  • przedniej masce,
  • błotnikach,
  • progach wewnętrznych,
  • progu bagażowym zderzaka tylnego, 
  • zderzaku.

Pamiętaj o tym, że decydując się na oklejenie samochodu folią u profesjonalistów, otrzymujesz gwarancję wieloletniej ochrony lakieru wraz z samoregeneracją. Ewentualne uszkodzenia na folii znikają bowiem pod wpływem gorącego powietrza bądź też wody.

Oklejanie samochodów Piła — od czego zależy cena?

Koszty oklejenia samochodu zależą w dużej mierze od miejsc, w których zdecydujesz się zabezpieczyć pojazd. Oczywiście najwięcej zapłacisz w sytuacji, gdy chcesz pokryć folią ochronną całe auto. Z drugiej strony to właśnie wtedy możesz liczyć na najbardziej kompleksową ochronę. Pamiętaj, że inwestycja w auto folie zawsze się opłaca i miej na uwadze nasz atrakcyjny cennik.

Oklejanie samochodów folią ochronną Piła — dlaczego my?

Po pierwsze, jesteśmy pasjonatami i profesjonalistami auto detailingu. W związku z tym możesz być pewien, że zrealizujemy usługę na najwyższym poziomie. Po drugie, koszty oklejenia samochodu w przypadku naszej firmy są bardzo atrakcyjne. Niska cena sprawia zatem, że inwestycja jest jeszcze bardziej opłacalna. Po trzecie, szybko wykonujemy swoją pracę, a zatem po krótkim czasie oczekiwania będziesz mógł cieszyć się samochodem zabezpieczonym za pomocą folii ochronnej PPF. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontakt

Created by Borys Góral

Media społecznościowe

Myjnia samochodowa Piła