Polerowanie samochodu Piła - usuwanie rys

usuwanie zarysowań polerowanie samochodu

Nasza firma zajmuje się między innymi profesjonalnym polerowaniem samochodów. To ogromnie istotny etap korekty lakieru. Jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby Twój pojazd odzyskał oryginalną głębię, a także blask, zdecyduj się na tę usługę. Dedykujemy naszą ofertę dosłownie każdemu kierowcy i wszystkim samochodom. Koniecznie zapoznaj się z opisem naszej pracy, a także dołącz do grona zadowolonych klientów.

Polerowanie lakieru Piła — co to jest?

Korekta lakieru polega między innymi na odpowiednim jego wypolerowaniu. W pierwszej fazie renowacja lakieru samochodowego polega na usunięciu niedoskonałości powłoki lakierniczej, a także uszkodzeń oraz efektów starzenia. W dalszej kolejności chodzi o nadanie połysku. W trakcie wykonywania usługi usuwane są między innymi:

  • rysy,
  • hologramy,
  • miejscowe wyblaknięcia.

Możliwa jest również korekta lakieru w miejscach, w których doszło do całkowitej utraty połysku. Polerowanie samochodu polega zatem na mechanicznej korekcji jego zewnętrznej części. Wspomniana zewnętrzna część dzieli się na dwa rodzaje. Wszystko zależy od tego, czy Twój samochód jest współczesny, czy raczej starszy.

Nowsze samochody mają na zewnątrz warstwę lakieru bezbarwnego, a lakier kolorowy znajduje się pod nią. W starszych natomiast pojazdach zamiast lakieru bezbarwnego pojawia się żywica akrylowa. W zależności od tego, z jakim przypadkiem mamy do czynienia, dobieramy odpowiednie narzędzia oraz techniki pracy.

Usuwanie rys z lakieru Piła — na czym polega?

Wykorzystując specjalistyczne preparaty, zajmujemy się profesjonalnym mechanicznym usuwaniem rys z lakieru. W zależności od konkretnych przypadków dobieramy na przykład odpowiednie zaprawki, a następnie uzupełniamy rysy, wykorzystując lakier w kolorze karoserii, a także lakier bezbarwny. To jednak tylko jedna z wielu technik pracy, które stosujemy. Pamiętaj o tym, że przywracamy oryginalną świetność samochodom z różnego rodzaju zarysowaniami. W trakcie realizacji usługi precyzyjnie dobieramy odcienie, a także stosujemy najlepsze akcesoria do ich nakładania. Metody ręcznego usuwania rys łączymy z pracą mechaniczną. Wszystko po to, aby ostateczny rezultat przerastał nawet najśmielsze oczekiwania klienta. 

Polerka samochodowa Piła — dlaczego nasza oferta?

Dlaczego renowacja lakieru samochodowego jest u nas tak atrakcyjna? Na uwagę zasługuje przede wszystkim jakość naszej pracy. W związku z tym postaw na naszą ofertę, jeśli zależy Ci na zdumiewających rezultatach. Kolejnym argumentem, który może nakłonić Cię do skorzystania z naszych usług, jest atrakcyjna cena. Po trzecie, błyskawicznie realizujemy powierzone nam zadania. W związku z tym nie tylko nie zapłacisz sporo za polerowanie samochodu, ale również szybko będziesz mógł odebrać swój pojazd. Jeżeli masz dodatkowe pytania, które dotyczą naszej usługi, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wtedy szczegółowych informacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Kontakt

Created by Borys Góral

Media społecznościowe

Myjnia samochodowa Piła